Besøk våre lagsider

30.05 18:30 Sæbø kunstgras 7er A B
Sæbø - Bergsøy G11 Kvit -
31.05 18:30 Bergsøy KGB 2 H
Bergsøy G11 Rød - Herd Blå -
31.05 18:30 Larsnes kunstgras B
Larsnes 5-er - Bergsøy G11 blå -
07.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B
Volda Grøn - Bergsøy G11 Rød -
07.06 18:30 Bergsøy KGB 1 H
Bergsøy G11 Kvit - Hovdebygda /Mork -
18.10 18:30 B  
Sæbø - Bergsøy G11 Kvit -  
18.10 18:30 H  
Bergsøy G11 Rød - Herd Blå -  
18.10 18:30 B  
Larsnes 5-er - Bergsøy G11 blå -  
04.10 18:30 B  
Hødd Kvit - Bergsøy G11 Rød -  
04.10 18:30 H  
Bergsøy G11 blå - Hasundgot -  
04.10 18:30 H  
Bergsøy G11 Kvit - Volda Svart -  
27.09 18:30 H  
Bergsøy G11 blå - Hareid -  
27.09 18:30 B  
Hødd Blå - Bergsøy G11 Kvit -  
27.09 18:30 H  
Bergsøy G11 Rød - Aksla Rød -  
20.09 18:30 B  
Ørsta Kvit - Bergsøy G11 Rød -  
20.09 18:30 B  
Hødd - Bergsøy G11 blå -  
20.09 18:30 H  
Bergsøy G11 Kvit - Åmdal -  
13.09 18:30 H  
Bergsøy G11 Rød - Volda Grøn -  
13.09 18:30 B  
Hovdebygda /Mork - Bergsøy G11 Kvit -  
13.09 18:30 H  
Bergsøy G11 blå - Ørsta Svart -  
06.09 18:30 H  
Bergsøy G11 blå - Larsnes 5-er -  
06.09 18:30 B  
Herd Blå - Bergsøy G11 Rød -  
06.09 18:30 H  
Bergsøy G11 Kvit - Sæbø -  
30.08 18:30 H  
Bergsøy G11 Rød - Hødd Kvit -  
30.08 18:30 B  
Volda Svart - Bergsøy G11 Kvit -  
30.08 18:30 B  
Hasundgot - Bergsøy G11 blå -  
22.06 18:30 Ratvika 7er B B  
Aksla Rød - Bergsøy G11 Rød -  
21.06 18:30 Hareid KGB 7er B B  
Hareid - Bergsøy G11 blå -  
21.06 18:30 H  
Bergsøy G11 Kvit - Hødd Blå -  
14.06 18:30 Bergsøy KGB 1 H  
Bergsøy G11 Rød - Ørsta Kvit -  
14.06 18:30 Legene kunstgras 7er A B  
Åmdal - Bergsøy G11 Kvit -  
14.06 18:30 Bergsøy KGB 2 H  
Bergsøy G11 blå - Hødd -  
09.06 14:00 Aurstad Arena kunstgras 7er A1 (liten) B  
Ørsta Svart - Bergsøy G11 blå -  
07.06 18:30 Kragset-bana 7`ar 1 B  
Volda Grøn - Bergsøy G11 Rød -  
07.06 18:30 Bergsøy KGB 1 H  
Bergsøy G11 Kvit - Hovdebygda /Mork -  
31.05 18:30 Bergsøy KGB 2 H  
Bergsøy G11 Rød - Herd Blå -  
31.05 18:30 Larsnes kunstgras B  
Larsnes 5-er - Bergsøy G11 blå -  
30.05 18:30 Sæbø kunstgras 7er A B  
Sæbø - Bergsøy G11 Kvit -  
24.05 18:30 Ulsmohallen 7er B  
Hødd Kvit - Bergsøy G11 Rød -  
24.05 18:30 Bergsøy KGB 2 H  
Bergsøy G11 blå - Hasundgot -  
24.05 18:30 Bergsøy KGB 1 H  
Bergsøy G11 Kvit - Volda Svart -  
10.05 14:00 B  
Hødd Blå - Bergsøy G11 Kvit -  
09.05 18:30 Havila Stadion Fosnavåg H  
Bergsøy G11 blå - Hareid -  
08.05 18:30 Bergsøy KGB 1 H  
Bergsøy G11 Rød - Aksla Rød -  
03.05 18:30 Bergsøy KGB 1 H  
Bergsøy G11 Kvit - Åmdal -  
02.05 18:30 Kiwihallen, Ørsta B  
Ørsta Kvit - Bergsøy G11 Rød -  
02.05 18:30 Høddvoll kunstgras, 7er A1 (liten) B  
Hødd - Bergsøy G11 blå -  
26.04 18:45 Hovdebygda KG 7er A B  
Hovdebygda /Mork - Bergsøy G11 Kvit -  
26.04 18:30 Bergsøy KGB 2 H  
Bergsøy G11 Rød - Volda Grøn -  
25.04 18:30 Bergsøy KGB 1 H  
Bergsøy G11 blå - Ørsta Svart -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift